materiały ścierne
materiały spawalnicze
urządzenia spawalnicze

Serwis urządzeń spawalniczych i plazmowych gwarantuje pomoc specjalistów z wieloletnią praktyką w branży. Prowadzimy także dystrybucję części zamiennych wymaganych do przeprowadzenia napraw urządzeń. Zapraszamy!

Oferta

Obecnie mamy dwa punkty serwisowe: w Radwanicach (Wrocław) oraz w Dąbrowie Górniczej. Przeprowadzamy serwis urządzeń spawalniczych firm:

• Kemppi,

• Oerlikon,

• Esab,

• Lincoln – Bester,

• Hypertherm.

Świadczymy również usługi walidacji oraz kalibracji urządzeń spawalniczych. Jako jedyny serwis w Polsce dysponujemy urządzeniami walidującymi firmy Kemppi ArcValidator. Dzięki temu obsługujemy urządzenia spawalnicze wszystkich producentów. Walidację wykonujemy zgodnie z normami ISO 3834 i EN 50504.

Zajmujemy się również naprawą i regeneracją osprzętu gazowego takiego jak palniki i reduktory. Zapewniamy terminową realizację zlecenia oraz profesjonalne podejście do klienta.

Kontakt z serwisem

Wszystkich szczegółowych informacji udzielamy bezpośrednio w oddziałach firmy lub serwisie. Szybko zdiagnozujemy problem ze sprzętem, zaproponujemy rozwiązanie i wycenimy całą usługę. Gwarantujemy współpracę z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Możliwy jest kontakt z serwisantami:

Zenon Kowalski Serwisant – Radwanice

GSM: 665 056 600

e-mail:

Arkadiusz Bartoszek

Serwisant – Dąbrowa Górnicza

GSM: 609 701 771

e-mail:

strony internetowe interclick.pl