materiały ścierne
materiały spawalnicze
urządzenia spawalnicze

Wypożyczalnia spawarek – profesjonalny sprzęt w atrakcyjnej cenie

Wypożyczalnia spawarek funkcjonuje od 2013 roku. Wszystkie oferowane urządzenia są zadbane i regularnie kontrolowane pod kątem poprawności działania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Oferta

Z wypożyczalni spawarek korzystają zarówno przedsiębiorcy chwilowo potrzebujący zwiększyć swoje zaplecze techniczne, jak i osoby, które okazjonalnie muszą coś zespawać. Wypożyczalnia spawarek jest otwarta przez cały tydzień (również w weekendy).

Oferujemy:

• Urządzenia do spawania metodą TIG oraz MMA (model z chłodnicą lub bez) – 20 kompletów

• Urządzenia do spawania metodą MIG/MAG (model z chłodnicą lub bez) – 10 kompletów

Automaty spawalnicze są wyposażone w sprężarki oraz części zapasowe. Urządzenia sprawdzą się podczas intensywnej pracy. Są precyzyjne, wygodne podczas użytkowania oraz wydajne. Spawarki gwarantują dokładne spawanie i cięcie elektryczne nawet w trudno dostępnych miejscach.

Kontakt

Wszelkie zapytania dotyczące wypożyczania sprzętu spawalniczego, prosimy kierować na adres: lub telefonicznie pod numerem: 71 79 30 130 wew. 12. Doświadczeni konsultanci pomogą wybrać odpowiedni sprzęt do danej sytuacji. Opiszą też szczegółowo wszystkie parametry techniczne urządzenia.

Prowadzimy również serwis urządzeń spawalniczych wszystkich popularnych marek. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi usługami świadczonymi przez Nortech oraz ofertą sprzedawanych produktów!

strony internetowe interclick.pl